Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/musellimogludemi/public_html/_class/fonksiyon.php(1) : eval()'d code on line 638
Hakkımızda
Telefon
WhatsApp

Müsellimoğlu Demir

Hakkımızda

MÜSELLİMOĞLU DEMİR ÇELİK TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ / ŞİRKET PROFİLİ  

1990 yılında kurulan MÜSELİMOĞLU DEMİR, boyuna dikişli çelik boru ve profil mamulleri imalatı yapmaktadır. Firmamızın mevcut makine parkında rulo dilme makineleri, boyuna kaynaklı boru üretim hatları doğrultma makineleri bulunmaktadır ve makine parkı yeni yatırımlarla sürekli geliştirilmektedir.

MÜSELLİMOĞLU DEMİR in hedefi çelik sektöründe dünya markası olmaktır. Geniş bir hammadde tedarik ağına sahip MÜSELLİMOĞLU DEMİR dünya pazarlarını çok iyi takip edip, değişen şartlara çok çabuk adapte olarak, rekabetçi fiyat imkanları yaratmakta ve zengin bir seçenek skalası sunmaktadır.

Firmanın ürünleri inşaat sektörü, yapı iskeleleri, mobilya sanayi, çit ve bariyer imalatı ile makine endüstrisinde kullanılmaktadır. Değişen şartlara çabuk adapte olabilen esnek organizasyon yapısı sayesinde dinamik bir işletme mekaniğine sahip olan firma, modern ve yenilikçi şirket kültürünün açtığı yolda dünya pazarında sağlam adımlarla ilerlemektedir.

MÜSELLİMOĞLU DEMİR boru/profil üretiminde 25 yıla yaklaşan deneyimi ile Türk ve dünya pazarına hizmet vermektedir. Dikişli boru ,kutu profil üretimi yapmaktadır. İnşaat sektöründen mobilya sanayine, makine endüstrisinden iskele borularına,çit ve karayolu bariyeri imalatına kadar Kaliteden ödün vermeyen MÜSELLİMOĞLU DEMİR iddialı olduğu bir başka aşama da kalite kontroldür. Kalite Kontrol labaratuvarlarında , satın alınan her hammadde fiziksel ve mekanik test sonuçlarına göre ayrılıp düzenlenmekte ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak planlanıp üretilmektedir. MÜSELLİMOĞLU  profesyonel yönetim kadrosu öncülüğünde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını iyi tespit etmekte ,geniş ürün yelpazesi ve üstün kalite sunmaktadır.

MÜSELLİMOĞLU gelişime, takım ruhuna,çevreye,bilgiye teknolojiye ve kurumsallaşmaya büyük önem vermektedir.Müşteri odaklı çalışma standartları, ödünsüz kalite politikası ve ileri teknoloji üretim potansiyeline mükemmel şekilde entegre edilebilmesi sayesinde, bugün sektörde tercih edilen firmalar arasına girmiştir. 

Boyuna kaynaklı çelik boru ve profil imalatında 25 yılı aşkın kesintisiz üretim tecrübemiz ürün ve hizmette kalite anlayışımızın güvencesidir.Boru ve profil ürünlerimiz, 0.80 mm’den 6,00 mm’ye kadar et kalınlıklarında ve 19 mm’den 127 mm’ye kadar dış çap değerlerine kadar mevcuttur.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU